Výhodné nabídky mobilního internetu

Mobilní internet bez omezení dat

Mobilní internet bez omezení dat je nesporně velmi zajímavým produktem. Naskýtá se ovšem otázka, kde takový internet najdeme? Možností je zároveň hodně, ale také málo.

Mobilní internet poskytuje v dnešní době snad každý poskytovatel mobilních a telekomunikačních služeb. Zde problém tedy nevidíme. Problém nastává právě v okamžiku, kdy chceme mobilní internet bez omezení dat, což znamená s nulovým FUP limitem. FUP je zkratka pro Fair User Policy.

FUP limit bude přítomen vždy, kdy je datové pásmo společné pro více uživatelů. Význam je takový, že FUP má zamezit tomu, aby jeden uživatel svým připojením omezoval ostatní klienty. Vše funguje velmi jednoduše. Za jeden den, týden, měsíc či rok si stáhne zařízení z internetu určité množství dat. Pokud bude tento limit překonán, pak se samozřejmě dojde k poměrně výraznému omezení rychlosti. Díky tomu nebudou dále limitováni ostatní uživatelé internetu. Najít internet, který nebude vybaven tímto FUP limitem je poměrně složité.

Druhým faktem je to, že pokud jej vystopujete, pak jej musíte velmi kvalitně zaplatit. Mobilní internet na cestách je přesto velkým lákadlem, takže mnozí lid nelákají si připlatit.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Mobilní internet na cesty a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.